O nás


O společnosti

Realitní kancelář CORECTREAL.CZ je nezávislá společnost, která nabízí svým klientům komplexní realitní služby. Jsme rodinnou společností, která čerpá z dlouholetých zkušeností zakladatelů společnosti, nabízíme tak poctivé a kvalitní realitní služby jak při nákupu, tak při prodeji nemovitostí, špičkový právní servis, komplexní poradenství v obchodu s nemovitostmi a profesionální přístup.  

Do našich služeb patří především prodej a pronájem rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních prostorů. Řešíme složité realitní problémy, jako jsou nemovitosti v exekuci, v insolvenci, nemovitosti zatížené různými právními vadami a jinými překážkami převodu, které nejsou neuvedené ve výpisu z listu vlastnictví.
 
Potřebujete rychle prodat svoji nemovitost? Potřebujete vyřešit Vaši finanční situaci? Nabízíme přímý výkup všech nemovitostí a to i nemovitostí, které jsou zatíženy právními vadami. 
 
Ke klientům vždy přistupujeme individuálně a profesionálně, našim cílem je dlouhodobá spokojenost všech klientů, proto věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni.

 

 

 

 

Hledáte nemovitost nebo ji chcete prodat ? Použijte náš

Corectreal.cz s.r.o.
Boršice 90
687 09 Boršice

fb

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím